Sıkça Sorulan Sorular

 • Bayilik şartlarınız nelerdir ?

  Bayimiz olabilmeniz için vergi levhanızın olması yeterlidir. Eğer vergi levhanız yok ise T.C kimlik numaranız ile bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bayiliğiniz 24 saat içerisinde aktif olacaktır..

 • Nasıl bayiniz olabilirim ?

  Fatura Ödeme Merkezi sitemizden sizlere bayilik oluşturmaktayız. Bunun için bize iletisim numaralarımızdan ya da ekranlarımızdan bayilik başvurusu yapmanız yeterlidir.

 • Bayilik almak için ücret ödeyecek miyim ?

  Bayimiz olabilmeniz için herhangi bir teminat ücreti almıyoruz. Bayiliğiniz ücretsiz olarak oluşturulmaktadır.

 • Bayilik oluştururken bilgisayarıma program kuruyor musunuz ?

  Bayimiz olduğunuz zaman herhangi bir program kurulumuna gerek olmuyor, şifreleriniz ile size açılan ekranlarınıza girdiğiniz takdirde fatura ve kontör panellerinden online olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilrsiniz.

 • Bayilik oluşturduğunuz zaman ekranlarınıza nasıl giriş yapabiliriz ?

  Bayiliğiniz onaylandığı takdirde,bayi girişi kısmından size verdiğimiz kullanıcı bilgileriyle giriş sağlayabilirsiniz.

 • Bayiniz olmak istiyorum ama size nasıl güvenebilirim ?

  Guven Group firması olarak 9 yıldır bulunduğumuz sektörde hizmet vermekteyiz . Türkiye geneli bizim ile aktif olarak çalışan 7000 bayimiz bulunmaktadır. Tüm bayilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek amaçlı şirketimizin bünyesinde yazılım ve teknik destek ekibi hazırda bulundurmaktayız.Müşteri temsilcilerimizi en üst düzeyde yetiştirmekte ve kaliteli görüşmeler sağlamaktayız. Bayi fikirlerine her zaman açığız onlarında destekleri ile bu güne kadar hizmet ağımızı çok geliştirdik. Müşteri memnuniyeti adına ekranlarımızı her zaman güncel tuttuk ve tutmaya da devam ediyoruz. Fatura tahsilatı ve Kontör Tl satışlarında en uygun fiyat listelerini vermeye çalışıyoruz . Fiyatlarımızda sürekli oynamalar yapmıyoruz. Çözüm odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz. Güven kısmı için zamanla karşılıklı çalışarak ilerliyoruz Müşteriniz sizden yaptığı tüm işlemlerden memnunkaldıkça her zaman sizi tercih eder, sizde bu şekilde dönüşümler olduğu zaman bizden memnun kalırsınız. Bizde bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca internet sitemizde firmamızın açık adresi bulunmaktadır ofisimize gelerekte yüzyüze görüşme sağlayabilir ve bayilik hakkında alabilirsiniz bu şekildede bayiliğinizi oluturabiliriz

 • Sisteminizin bir demosu var mıdır?

  Demomuz yoktur. Bayimiz olduktan sonra sistemi inceleyebilirsiniz.

 • Tl (kontör) yüklemelerinde hangi operatörlerin yüklemelerini yapabiliyoruz ?

  Kontör yüklemelerinde bütün GSM operatörlerinin (TURKCELL, VODAFONE, AVEA ) tam ve paket yüklemelerini yapabilirsiniz .

 • TL Yüklemeleri en geç kaç dakika içerisinde yüklenmektedir ?

  TL yüklemeleri operatörde problem yok ise anında yüklenmektedir.

 • Kontör fiyat listenizi görebilir miyim?

  Sitemiz üzerinde tl fiyat listemiz bulunmamaktadır. Bayimiz olarak fiyatları inceleyebilirsiniz bayilik başvuruları ücretsizdir.

 • Ucuz arama callback yüklemesinde müşteri nasıl arama gerçekleştirecek?

  Yükleme yapmak istenilen numaraya yükleme yaptığınızda 1- müşterinizin numarasına mesaj  gelir. 2- Müşteriniz mesajdaki müşteri hizmetlerini arayacak. 3 - Karşı arama telefonu kapatınca müşterinizde kapatacak telefonu. 4 - Saniyeler içinde müşterinizin telefonu çalacak.5 - Müşteriniz çalmakta olan Telefonu açacak ve aramak istediği numarayı arayacak.  Daha ayrıntılı bilgi için www.callback.web.tr  sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 • Nasıl Ödeme bildirimi yapacağım?

  Sayfamızdaki sol kısımda bulunan menüde Ödeme/Fatura-Ödeme Bildir-Havale/Eft kısmından hani bankadan ne kadar havale yaptığınızı ve açıklama kısmınada hangi isinle havale yaptığınız belirterek Ödeme Bildir butonuna bastığınızda en geç 15 dk içerisinde bakiyeniz onaylanacaktır.

 • Parayı sizin hesabınıza mı yatırıyorum? Nasıl para yatıracağım?

  Çalıştığımız 14 bankalardan birine hesabımıza bakiyenizi yatırıp ödeme bildirimi yapıyorsunuz .15 dk içinde ödemeniz onaylanıyor. Bakiyeniz onaylanınca sistemde görebilirsiniz. 

 • Kredi kartı kullanabiliyor muyum ?

  Kredi kartı kullanabilmeniz için öncelikle bizimle 1 Ay nakit olarak çalışmanız gerekmektedir. Daha sonra bayilik ekranlarınızdaki sözleşmemizi kaşeleyip imzalı olarak, kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirkünü tarafımıza ıslak imzalı bir şekilde kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Yapılan bu işlemlerden sonra kontrolu sağlanıp tarafımızdan size dönüş yapılacak ve onaylanıp onaylanmadığının bilgisi verilmektedir. Bu işlemlerden sonra kredi kart işlemleriniz onaylanırsa kullanabilirsiniz.

 • Ödeme bildirimleri en geç ne kadar süre içerisinde onaylanmaktadır ?

  Ekranlarımıza yaptığınız ödeme bildirimleri en geç 15 dakika içerisinde sırayla onaylanmaktadır.

 • Kredi Kartı ile ekranlarımıza bakiye yükleyebiliyor muyuz ?

  Kredi kartı ile size açılan bayilik ekranlarımızda bulunan sanal posda 3D security sistemi ile ekranlarınıza bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

 • Sticker, Broşür veriyor musunuz? Ücretli mi?

  Bayiliğiniz onaylanıp bakiyenizi yatırdıktan sonra bizi arayıp, Sticker Broşür siparişi verebilirsiniz.Ücretsizdir.Sadece kargo bedeli bakiyenizden düşer. Kargo ile adresinize gönderilmektedir.

 • Herhangi bir problem oluştuğunda size ekranlardan nasıl ulaşabiliriz ?

  Bayilik ekranlarınızdan bizlere Yeni Destek Talabi kısmından problemlerinizi belirterek destek alabilirsiniz. Ayrıca ekranlarımızdaki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

 • Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim ?

  0850 304 1 444 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

 • Çalışma saatlerinizi öğrenebilir miyim ?

  Bayilik ekranlarınızda 7/24 işlem yapabilirsiniz. İsterseniz kendiniz sayfanız için bir çalışma saati ayarlayabilirsiniz ,müşteri temsilcilerimize haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.